O nas

DLACZEGO CENT?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspierają nauczycieli w podnoszeniu kompetencji i kwalifikacji zawodowych (pedagogicznych).

Zależy nam, aby osiągali jak najlepsze wyniki w pracy z uczniami. 

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW
FINANSOWANIE SZKOLEŃ

Możliwość uzyskania zwrotu kosztów szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.  

CERTYFIKATY

Wydawane przez nas certyfikaty ukończenia szkolenia posiadają akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. 

ZAPLECZE TECHNICZNE

Dysponujemy własną bazą lokalową, w której prowadzimy szkolenia. Wykorzystywane zaplecze techniczne zostało zakupione ze środków UE. 

wykwalifikowana kadra

Nasz Zespół to specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający bogate praktyczne doświadczenie w realizacji zajęć na nauczycieli i uczniów.  

wspieranie awansu zawodowego

Wiedza przekazywana podczas szkoleń pomoże na lepsze wykorzystanie wiedzy przez uczestników i wesprze w awansie zawodowym. 

różnorodne formy szkoleń

Zajęcia realizujemy w formie webinarów, spotkań w naszej siedzibie lub w placówce oświatowej. Jesteśmy elastyczni. Zależy nam na Twoim dobrostanie. 

wsparcie ekspertów

Udział w szkoleniu to nie koniec naszej współpracy. Nasi specjaliści są dostępni dla Ciebie także po ukończeniu wybranego kursu.  

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasze szkolenia to kompleksowa dawka wiedzy i umiejętności praktycznych. Wiemy, że czasami coś jednak może "umknąć", dlatego służymy pomocą. 

100% SaTYSFKACJI

Doświadczenie pokazuje, że uczestnicy naszych zajęć doceniają praktyczną część zajęć. Ale również metodykę pracy oraz sposoby komunikacji. Przekonaj się o tym!

NASZ ZESPÓŁ

Statut Centrum Edukacji Nowych Technologii

Zobacz dokument

Zaświadczenie o akredytowanej placówce szkoleniowej

Zobacz dokument

Wpis na listę niepublicznych ośrodków doskonalenia nauczycieli

Zobacz dokument
Scroll to Top Skip to content