Drukowanie 3D od podstaw
Drukowanie 3D od podstaw

Drukarki 3D stały się już niemal powszechne, ceny nawet tych zaawansowanych - w tym wielokolorowych spadły do poziomu dostępności nie tylko dla przedsiębiorców, ale praktycznie domowych użytkowników, toteż nic dziwnego, że coraz więcej osób chciałoby poznać zasady korzystania z tych urządzeń, ale też przygotowywania projektów do druku 3D.

W ramach Letniej Akademii CENT 2024 - przygotowaliśmy wiele bezpłatnych kursów wakacyjnych, dzięki którym możesz podnieść kwalifikacje i uzyskać certyfikat akredytowanego ośrodka szkoleniowego.

Jeżeli planujesz zakup drukarki 3D, albo już ją posiadasz, ale chcesz ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę, koniecznie zapisz się na to szkolenie. Spotkania z drukiem 3D cieszą się nieustającym zainteresowaniem tak wśród nauczycieli, wykładowców, przedsiębiorców jak i użytkowników domowych.

Tu podczas zajęć na żywo z przedsiębiorcami z Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, Dariusz Kowalski - konstruktor, informatyk, elektronik i pasjonat technologii 3D prezentuje różne metody druku.
Webinar na żywo poprowadzi kolejny raz Dariusz Kowalski, przybliżając wiele najważniejszych aspektów związanych z rozpoczęciem przygody z drukarkami 3D.

Webinar poświęcony jest w szczególności stronie technicznej przygotowania drukarki, uruchomienia, radzenia sobie z najczęstszymi problemami, filamentom jak i innym materiałom eksploatacyjnym, "filozofii" drukowania - o czym trzeba pamiętać, aby efekt końcowy był zadawalający.

W innym szkoleniu szczegółowo omówimy natomiast zasady projektowania trójwymiarowego, z wykorzystaniem takich aplikacji jak Blender 3D (dla amatorów i ogólnie sympatyków technologii i modelowania 3D), a także projektowania profesjonalnego (inżynierskiego) z zastosowaniem aplikacji typu CAD, Inventor itp. - Warto zatem zapisać się na obydwa szkolenia.

Koszt udziału w szkoleniu:
Koszt udziału w każdym ze szkoleń w ramach LETNIEJ AKADEMII CENT to 50 zł. Opłata nie dotyczy uczestników posiadających kod rabatowy (w tym członków Izby Przemysłowo-Handlowej).

Opłata za wydanie certyfikatu ukończenia szkolenia - Drukowanie 3D od podstaw wynosi 49 zł

TERMIN SZKOLENIA 24.07.2024 godzina 17.00 link do formularza zapisu: formularz

Termin szkolenia 25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content