Mowa ciała w wystąpieniach publicznych
Mowa ciała w wystąpieniach publicznych

Niektóre gesty z góry skazują nasze wystąpienie na dezaprobatę, inne ujawniają nasze słabe przygotowanie, zakłopotanie, a inne umacniają w odbiorcy przekonanie, że wiemy o czym mówimy i zachęcają do słuchania...

dr Renata Rybacka

Zapraszamy wszystkie osoby, które mają mętlik w głowie, gdy mają stanąć przed audytorium. Czasami jest to kameralne spotkanie biznesowe, czasami dużą grupa słuchaczy. Czasami posługujesz się mikrofonem i też nie zawsze wiesz jak prawidłowo wykorzystać to urządzenie na swoją korzyść.

Zapanowanie nad komunikacją niewerbalną, opanowanie rąk, wzroku, mimiki twarzy - to wbrew pozorom trudna sztuka, którą trzeba ćwiczyć. Warto rozpocząć od gruntownej wiedzy, która przede wszystkim ma pozwolić Ci uniknąć kardynalnych błędów podczas publicznych wystąpień.

Webinar poprowadzi wykładowca akademicki, couch, specjalista komunikacji społecznej, mediator - dr Renata Rybacka. Wykłady pani doktor cieszą się olbrzymią popularnością, zatem warto poświęcić 2 godziny na doszkolenie swojej wiedzy w tym zakresie.

Ważne jest także to, że kończąc kurs otrzymasz certyfikat - zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane przez akredytowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty ośrodek szkoleniowy.

Kurs dedykujemy wykładowcom, nauczycielom, przedsiębiorcom, samorządowcom, politykom, słowem - wszystkim, którzy muszą mierzyć się z małym lub dużym audytorium.

Koszt udziału w szkoleniu:
Koszt udziału w każdym ze szkoleń w ramach LETNIEJ AKADEMII CENT to 50 zł. Opłata nie dotyczy uczestników posiadających kod rabatowy (w tym członków Izby Przemysłowo-Handlowej).

Wystawienie certyfikatu/zaświadczenia o ukończeniu szkolenia (89 zł).

Terminy szkoleń (wybierz dogodny dla siebie termin):

23.07.2024 godzina 17.00 - zapisz się już dzisiaj link do formularza zapisów

13.08.2024 godzina 17.00 - zapisz się już dzisiaj link do formularza zapisów

Scroll to Top Skip to content