Patenty, wzory przemysłowe, znaki towarowe – w praktyce przedsiębiorcy
Patenty, wzory przemysłowe, znaki towarowe – w praktyce przedsiębiorcy

Wynalazki, wzory przemysłowe, znaki towarowe w praktyce przedsiębiorcy

W dobie walki konkurencyjnej, świadomość ochrony dorobku intelektualnego każdej firmy może oznaczać być albo nie być na rynku. Wartością jest przecież nazwa firmy, jej logo, ale też produkty lub unikatowe usługi jakie firma wykonuje...
dr-Katarzyna-Krupa-Lipinska_01 (png)
dr Katarzyna Krupa-Lipińska rzecznik patentowy

Letnia akademia CENT - to okazja do podniesienia swoich albo pracowników firmy kompetencji. 

Zapraszamy na szkolenie on-line w formie webinaru składającego się z 3 spotkań, podczas których uzyskasz gruntowną wiedzę dotyczącą wynalazków, wzorów przemysłowych, znaków towarowych. Pierwsze dwa moduły szkoleniowe to bardzo ciekawy wykład dr Katarzyny Krupy-Lipińskiej - rzecznika patentowego, wykładowcy akademickiego, dzięki któremu uzyskasz podstawową wiedzę w zakresie prawa własności intelektualnej, dowiesz się jak samodzielnie zastrzec nazwę lub logo firmy.

Organizatorem szkolenia jest Centrum Edukacji Nowych Technologii CENT we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu

Celem szkolenia jest przeprowadzenie uczestnika przez proces zgłoszenia swojego wzoru lub znaku towarowego (słownego, graficznego, słowno-graficznego) w Urzędzie Patentowym RP w celu uzyskania zaświadczenia o uzyskaniu ochrony. Zajęcia praktyczne przeprowadzone zostaną podczas trzeciego modułu.

Ważnym elementem kursu jest zdobycie certyfikatu potwierdzającego nabycie kompetencji. Dokument możesz przekazać pracodawcy jako potwierdzenie zdobytego doświadczenia, z pewnością w przyszłości także wzbogaci Twoje CV. 

Uzyskanie certyfikatu poprzedzone jest krótkim testem - 12 pytań, aby zaliczyć kurs musisz prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania - przy czym masz dowolną liczbę podejść do testu. 

Koszt udziału w szkoleniu:
Koszt udziału w każdym ze szkoleń w ramach LETNIEJ AKADEMII CENT to 50 zł. Opłata nie dotyczy uczestników posiadających kod rabatowy (w tym członków Izby Przemysłowo-Handlowej).

Terminy szkoleń:

Termin 1:   3 - 4 - 5 lipca 2024 godzina 17.00 - 18.30   link do formularza zapisów

Termin 2:  15 - 16 - 17 lipca 2024 godzina 17.00 - 18.30  link do formularza zapisów

Termin 3:  5 - 6 - 7 sierpnia 2024 godzina 17.00 - 18.30  link do formularza zapisów

Zapraszamy na zwiastun webinaru:

Scroll to Top Skip to content