Broń palna – wprowadzenie do zasad strzelectwa sportowego
Broń palna – wprowadzenie do zasad strzelectwa sportowego

Data szkolenia: 25 marca 2024, w godzinach 17:00 - 19:00

Webinarium dla nauczycieli prowadzących przedmiot Edukacja Dla Bezpieczeństwa, które przygotuje do prowadzenia zajęć z zakresu posługiwania się bronią palną, ze szczególnym naciskiem na strzelectwo sportowe.

Omówimy budowę i rodzaje broni palnej, zasady bezpiecznego posługiwania się bronią, technikę oddawania celnych strzałów oraz drogę do uzyskania pozwolenia na posiadanie broni. Po naszym wykładzie uczestnik będzie wiedzieć, jak powinno prawidłowo przebiegać szkolenie strzeleckie na strzelnicy. 

Do webinaru uczestnicy otrzymają wielostronicowy konspekt (elearning - do obowiązkowego zapoznania się) zawierający kopalnię wiedzy dotyczącej różnych rodzajów broni, odróżniania jej, budowy, aspektów prawnych, bezpiecznego użytkowania, wiele uwagi poświęcono strzelectwu sportowemu w tym jej historii, polskich osiągnięć na przestrzeni minionych lat itd.

Zaprezentujemy także przykładową laserową strzelnicę szkolną, w którą szkoła może zostać wyposażona - omówimy jej działanie i sposób korzystania.

Zajęcia poprowadzi Roman Peczka, absolwent Akademii Obrony Narodowej, który od wielu lat uprawia strzelectwo sportowe, posiadający pozwolenia na posiadanie broni do celów sportowych i kolekcjonerskich, uprawnienia instruktora strzelectwa sportowego oraz prowadzącego strzelanie.

Warto wiedzieć, że szkoły mogą zamówić w naszym Centrum Edukacji indywidualne spotkania dla młodzieży (minimum 2x45 minut) z zastosowaniem laserowych tablic - tarczy strzeleckich i replik broni laserowych (w 100% bezpiecznych dla uczestników).

Każdy chętny uczestnik szkolenia po przeprowadzeniu weryfikacji zdobytej wiedzy, otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie – CENT posiada akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Należy odbyć szkolenie oraz zapoznać się z e-learningiem w postaci otrzymanych materiałów szkoleniowych. Certyfikat poparty oceną z testu kompetencyjnego do zaliczenia w terminie do 14 dni od webinaru. Można podchodzić dowolną ilość razy, aż do uzyskania oceny bdb.

Liczba miejsc: ograniczona (maks. 70) decyduje kolejność zgłoszeń

Cena szkolenia:

CENA PROMOCYJNA, TYLKO DO 24 MARCA 2024 - 100 zł

CENA STANDARDOWA - 200 zł

Certyfikat/zaświadczenie z udziału w szkoleniu: dla chętnych - BEZPŁATNIE

Warunki techniczne

Usługa szkoleniowa prowadzona w formie zdalnej - kontakt w ramach telekonferencji z użyciem komunikatora ZOOM – polecamy założenie konta na tej platformie, żeby uniknąć problemów technicznych. Link do webinaru zostanie wysłany drogą mailową po rejestracji i wniesieniu opłaty za szkolenie (jeżeli mail nie dotarł prosimy o sprawdzenie folderu SPAM)

Rejestracji można dokonywać wchodząc w link poniżej - po zakończeniu rejestracji na adres mailowy zostanie wysłana informacja w jaki sposób dokonać opłaty za szkolenie.

https://cent.org.pl/zapisz/?idf=edb1

Zapraszamy do zapisów!

Nr. konta do wpłat (w tytule proszę podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika):
PL 15 1090 2590 0000 0001 5197 6223

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content