Efektywne zarządzanie projektem przy użyciu narzędzia Trello – szkolenie online
Efektywne zarządzanie projektem przy użyciu narzędzia Trello – szkolenie online

Data szkolenia: 4 kwietnia 2024, w godzinach 9:00 - 12:00

Trello to narzędzie, dzięki któremu w innowacyjny sposób ułatwisz pracę sobie i swojemu zespołowi - Ty będziesz widział jak działa Twój zespół, a zespół będzie wiedział jakie ma zadania do wykonania. Wykorzystanie Trello w pracy zdalnej w XXI wieku umożliwia efektywne zarządzanie zadaniami i projektem, dzięki czemu zespół może skutecznie współpracować i realizować cele bez konieczności spotkań osobistych. Swoją wiedzę podczas szkolenia przekaże Agnieszka Kowalska, czyli Nasz ekspert w dziedzinie marketingu internetowego i dyplomowany Social Media Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży. Agnieszka posiada międzynarodowy certyfikat wydawany przez VCC Planning, Creating and Distributing of Content Marketing, który potwierdza jej umiejętności w tworzeniu i dystrybucji treści marketingowych, a także zarządzania zespołem.

Każdy uczestnik szkolenia po przeprowadzeniu weryfikacji zdobytej wiedzy, otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie – CENT posiada akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

Dla kogo?
Dla osób, które chcą nauczyć się korzystać z narzędzia Trello w celu efektywnego zarządzania projektami i komunikacji w zespole. Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby delegować zadania i każdego, kto chciałby skuteczniej zarządzać projektami w życiu prywatnym i zawodowym.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

  1. Jak tworzyć projekt i tablicę w Trello, włącznie z konfiguracją różnych opcji.
  2. Jak zarządzać listami i kartami, w tym tworzenie, dodawanie, przemieszczanie, filtrowanie i sortowanie.
  3. Jak korzystać z różnych funkcji Trello, takich jak przypisywanie członków do kart, dodawanie etykiet, załączników i komentarzy, używanie terminarza, kamieni milowych i osi czasu.
  4. Jak korzystać z power-upów i włączać je na przykładzie.
  5. Jak zorganizować efektywną komunikację w Trello za pomocą komentarzy, powiadomień i integracji z innymi narzędziami.
  6. Jak zarządzać projektem za pomocą funkcji śledzenia postępu, tworzenia checklist i używania szablonów, monitorowania terminów i przypisywania priorytetów.

Czas trwania kursu to 3 godz. Podczas których otrzymasz kompendium wiedzy na temat używania narzędzia Trello, a także uzyskasz praktyczną wiedzę od Naszego eksperta. Dodatkiem do szkolenia są materiały edukacyjne udostępniane uczestnikom po zakończeniu kursu..

Cena szkolenia

CENA PROMOCYJNA, TYLKO DO 28.03.2024 - 150 ZŁ,

CENA STANDARDOWA – 250 ZŁ

Warunki techniczne

Usługa szkoleniowa prowadzona w formie zdalnej - kontakt w ramach telekonferencji z użyciem komunikatora ZOOM – polecamy założenie konta na tej platformie, żeby uniknąć problemów technicznych. Link do webinaru zostanie wysłany drogą mailową po rejestracji i wniesieniu opłaty za szkolenie (jeżeli mail nie dotarł prosimy o sprawdzenie folderu SPAM)

Rejestracji można dokonywać wchodząc w link poniżej - po zakończeniu rejestracji na adres mailowy zostanie wysłana informacja w jaki sposób dokonać opłaty za szkolenie.

https://cent.org.pl/zapisz/?idf=Trell1

Zapraszamy do zapisów!

Nr. konta do wpłat (w tytule proszę podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika):
PL 15 1090 2590 0000 0001 5197 6223

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content