Wielkanocne ozdoby na drukarce 3D
Wielkanocne ozdoby na drukarce 3D

Postanowiliśmy rozszerzyć naszą bazę modeli 3D zawierającą kilkadziesiąt wybitnych polskich postaci nauki, kultury, sportu, polityki etc o... wielkanocne ozdoby, które uczniowie mogą wraz z nauczycielami przygotować na szkolnych zajęciach z użyciem dowolnej drukarki 3D

Przypominamy, że trwa rok jubileuszu 500-lecia urodzin Mikołaja Kopernika. Było to dla nas impulsem do przygotowania modelu figurki astronoma - popiersia, które w dowolnej skali możecie wydrukować na drukarce. Oprócz Mikołaja Kopernika obecnie baza liczy już prawie 100 postaci i lista ta z pewnością jeszcze urośnie. Możesz ją przejrzeć tutaj ->> https://cent.org.pl/drukujemy-figurki-wybitnych-postaci-w-3d/

Ale jako, że nadchodzi Wielkanoc, niżej zamieszczamy nasze propozycje ozdób wielkanocnych. Modele dołączamy do bazy figurek.

Aby skorzystać z bazy naszych modeli wystarczy zapisać się na webinar, na którym pokazujemy jak pobrać bazę modeli, jak wydrukować konkretną figurkę, czyli jak ustawić parametry druku, krok po kroku.

Webinary odbywać się będą przez cały marzec w każdy poniedziałek o godzinie 17:30.

Najbliższy webinar już 6 marca. Koszt udziału dla szkoły to 250 zł. Nagranie jak też link do bazy modeli otrzymasz po webinarze.

Aby zapisać się na webinar należy wypełnić formularz ->> https://cent.org.pl/zapisz/?idf=figurki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content