Zostań wirtualną asystentką. Co musisz wiedzieć zanim zaczniesz? – szkolenie online
Zostań wirtualną asystentką. Co musisz wiedzieć zanim zaczniesz? – szkolenie online

Data szkolenia: 25 marca 2024, w godzinach 9:00 - 12:00

Internet na zawsze zmienił życie każdego z Nas, a teraz dotarliśmy do czasów, w których również coraz większa część biznesu przenosi się do sieci. W dobie wszechobecnej digitalizacji rośnie także zapotrzebowanie na zdalną pomoc asystentów i asystentek. Osób świadczących usługi wirtualnej asysty ciągle przybywa, ale przedsiębiorców potrzebujących wsparcia jest zdecydowanie więcej.

Nasze szkolenie ma na celu dostarczenie uczestnikom kompleksowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego funkcjonowania jako wirtualna asystentka. Poprzez wprowadzenie do różnorodnych obszarów, takich jak budowanie marki, korzystanie z narzędzi mailingowych, czy efektywna automatyzacja biznesu, uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności potrzebne do rozwinięcia profesjonalnej kariery w tej dziedzinie. Szkolenie kładzie szczególny nacisk na interaktywne zajęcia, praktyczne zadania oraz rozwiązywanie rzeczywistych problemów, co pozwala uczestnikom zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Swoją wiedzę podczas szkolenia przekaże Agnieszka Kowalska, która pracowała jako wirtualna asystentka i zdalny menedżer, a następnie założyła swoją agencję marketingową. Agnieszka jest ekspertem w dziedzinie marketingu internetowego i dyplomowanym Social Media Managerem z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Każdy uczestnik szkolenia po przeprowadzeniu weryfikacji zdobytej wiedzy, otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie – CENT posiada akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty.

Dla kogo?

 • Osób, które rozważają pracę zdalną.
 • Przedsiębiorców, którzy chcą mieć dodatkowe źródło dochodu.
 • Osób które chcą zlecić zadania wirtualnej asystentce.
 • Rodziców, którzy szukają alternatywy w stosunku do pracy na etacie.
 • Wszystkich osób chcących rozwijać swoje kompetencje.

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • Kto może skorzystać z usług wirtualnej asystentki?
 • Poznasz zalety i wady pracy zdalnej.
 • Dowiesz się gdzie szukać pierwszego klienta.
 • Dowiesz się jakie specjalizacje dostępne są dla wirtualnych asystentek.
 • Poznasz przykładowe platformy ze zleceniami.
 • Dowiesz się jak wycenić usługi i ustalać ceny.
 • Poznasz przykładowe sytuacje i problemy, na które mogą natrafić początkujące wirtualne asystentki.

Czas trwania kursu to 3 godz., podczas których Nasz ekspert przedstawi tajniki pracy wirtualnej asystentki. Dodatkiem do szkolenia są materiały edukacyjne udostępniane uczestnikom po zakończeniu kursu.

Cena szkolenia

CENA PROMOCYJNA, TYLKO DO 21.03.2024 - 150 ZŁ,

CENA STANDARDOWA – 250 ZŁ

Warunki techniczne

Usługa szkoleniowa prowadzona w formie zdalnej - kontakt w ramach telekonferencji z użyciem komunikatora ZOOM – polecamy założenie konta na tej platformie, żeby uniknąć problemów technicznych. Link do webinaru zostanie wysłany drogą mailową po rejestracji i wniesieniu opłaty za szkolenie (jeżeli mail nie dotarł prosimy o sprawdzenie folderu SPAM)

Rejestracji można dokonywać wchodząc w link poniżej - po zakończeniu rejestracji na adres mailowy zostanie wysłana informacja w jaki sposób dokonać opłaty za szkolenie.

https://cent.org.pl/zapisz/?idf=Asyst1

Zapraszamy do zapisów!

Nr. konta do wpłat (w tytule proszę podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika):
PL 15 1090 2590 0000 0001 5197 6223

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content