Wasze realizacje
Wasze realizacje

16.01 przeprowadziliśmy dla Was webinar, na którym pokazaliśmy Wam, jak wydrukować szopkę bożonarodzeniową w drukarce 3D. Teraz Wy pokazaliście nam, jakie były tego efekty!

Szkolenia okresowe dla nauczycieli

W ramach naszych okresowych szkoleń dla nauczycieli przygotowaliśmy internetowy webinar, na którym pokazaliśmy krok po kroku, jak z uczniami można wydrukować elementy do bożonarodzeniowej szopki. Nasze szkolenie dla nauczycieli online cieszyło się dużą popularnością. Udział w nim wzięło ponad 200 osób ze szkół w całej Polsce. Każdy uczestnik otrzymał praktyczną wiedzę z działania drukarki 3D oraz certyfikat ukończenia! Szkolenie zostało prowadzone przez Dariusza Kowalskiego i obejmowało tematykę podstawowego użycia narzędzi dostępnych w szkołach podstawowych.

Gotowe szopki są szerokie na 15 cm i wysokie na ok. 14 cm, zawierają ruchomą i mrugającą gwiazdę betlejemską. Dodatkowo, w trakcie webinarów pokazaliśmy, co zrobić, żeby ze świątecznej ozdoby również usłyszeć można było polskie kolędy. Kogo nie było, niech żałuje.

Szkolenia z druku 3D - Wasze realizacje

Zdjęcia szopek przysłały nam m.in. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach Łańcuckich.

Film z całej realizacji szkoły w Tycznie można zobaczyć tutaj ➡https://www.youtube.com/watch?v=hTyuZNVXHgk&t=38s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top Skip to content